Architektura

Naše domy splňují požadavky na moderní a zdravé bydlení. Usilujeme o svěží soudobou architekturu, ve které se snoubí jednoduchý a účelný design, moderní technologie a kvalitní materiály.

Naše nízkoenergetické a pasivní domy jsou efektivně řešeny tak, aby jejich energetický provoz byl co nejnižší. Tomu výrazně napomáhá jednoduchost tvarů, rozumná plocha obálky budovy a pečlivě vyřešené detaily bez kompromisů.

Naše práce je založena na individuálním přístupu ke každé zakázce. Usilujeme o to, aby naše návrhy byly úzce spjaty nejen s charaktery a potřebami našich klientů, ale také s místem a jeho okolím.

Oblíbili jsme si práci s přírodními materiály a věříme jim, Ať už je to dřevo, hlína nebo konopí, prokazují tyto materiály již tisíce let své unikátní vlastnosti. Používáním těchto materiálů se hlásíme k šetrnému a udržitelnému způsobu výstavby Vašich domovů.


Vždy cítíte z čeho je dům postaven. Ten pocit vnímáte celým tělem. Je specifický ve skleněném, betonovém nebo kamenném domě. To samé je s překližkou nebo dýhou. Dřevo neokrádá vaše tělo o energii tak jako sklo či beton. Když je teplo, dřevěný dům se jeví studenější než betonový, když je zima je teplejší.

Peter Zumthor, švýcarský architekt


Kaple Svatého Benedikta, Graubünden, Švýcarsko. Architekt: Peter Zumthor.
Interiér Kaple Svatého Benedikta, Graubünden, Švýcarsko. Architekt: Peter Zumthor.© 2013 – 2016 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign