Zahradní stavby

Terasy, pergoly, altány a jiné zahradní stavby.

Zahradní terasa rozšiřuje životní prostor domu směrem ven. Je postavena nad zemí, nebo přímo na ní, může být připojena k domu nebo stát volně na pozemku. Lze ji umístit na příkrých nebo členitých místech, jinak nepoužitelných. Terasa může být klidným místem pro volný čas, rodinnou oslavu nebo oslavu s přáteli.

Stejně jako terasa i pergola rozšiřuje životní prostor domu, slouží jako zastínění otevřených teras, nebo jako vazba mezi dvěma objekty. Pergola může být volně stojící nebo připojená k budově.

Terasy a pergoly musí být odolné vůči počasí všech ročních období po dlouhou dobu, proto je důležitá správná volba materiálů. Zahradní stavby z exotických dřevin a modřínu vyžadují minimální péči. Pokud Vám nevadí jejich přirozené zvětrávání do šeda, není nutno je ošetřovat žádným nátěrem. I z tohoto důvodu jsou tyto materiály naší společností preferovány. Vyšší cena těchto materiálů je vykoupena minimální údržbou a dlouhou životností.

Terasu, pergolu nebo jinou zahradní stavbu pro Vás vymyslíme, vytvoříme projektovou dokumentaci, vybereme vhodný materiál s ohledem na Vaše finanční možnosti a nakonec terasu i postavíme. Bude-li to nutné, vyřídíme všechna nezbytná povolení. To vše můžete vyřešit u nás, na jednom místě. Šetříte tak čas a je to pohodlné. Nemusíte jednat s několika subjekty a řešit jejich případné neshody.

© 2013 – 2016 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign